TURSSAB Personelini eğitmeye devam ediyor

İstanbul Aydın Üniversitesi ile İbrahim Halil Kalay’ın Başkanlığını yaptığı TURSAB Avrupa Bölgesel Yürütme Kurulu geleceğin Turizmcilerine eğitim vermeye devam ediyor.
Bu haber 2015-05-01 14:50:32 eklenmiş ve 473 kez görüntülenmiştir.

TURSAB Eğitime Devam

 

İstanbul Aydın Üniversitesi ile İbrahim Halil Kalay’ın Başkanlığını yaptığı TURSAB Avrupa Bölgesel Yürütme Kurulu geleceğin Turizmcilerine eğitim vermeye devam ediyor.

“Turizm Yönetimi ve Acentecilik” konulu eğitimden 50 Turizmci faydalandı.  İstanbul Aydın Üniversitesinde gerçekleştirilen eğitim sonrası geleceğin Turizmcileri sınava tabi tutuldular başarılı olanlar ise sertifikalarını aldılar. Sektörün önemli isimleri eğitmenleriyle kursiyerlere destek verdiler.

Genç Turizmcilerin sertifikalarını bizzat TÜRSAB Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy ve İstanbul Aydın Üniversitesi Rekterü Prof. Dr. Yadigar İzmirli, İstanbul Aydın Üniversitesi Doç. Dr. Fatma Ayanoğlu Şişman ve TURSAB Avrupa Bölgesel Yürütme KuruluBaşkanı İbrahim Halil Kalay tarafından verildi.

bir yılda 5. eğitim

bir yıl önce İbrahim Halil Kalay TURSAB Avrupa Bölgesi'nin başkanı seçilmiş, ve üyelere yönelik yaptığı konuşmada Acente Personelini eğitemden geçeceklerinin sözünü vermişti. Bir yıl içinde  (E5 Karayolu üzeri Beylikdüz Mevkiinde) kapsamlı bir TURSAB Eğitim ofis açmış. Açılışı TÜRSAB Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy, Avrupa yakasındaki Acente sahipleri, ve çok sayıda davetli katılmıştı.

TURSAB Avrupa Bölgesel Yürütme Kurulu Acente Personelini eğitimini ilkini geçen yıl İstanbul Aydın Üniversitesiyle yapmış 65 kişiye vermişti.  Şimdide 5.sini gerçekleştirdi ve kursiyerler sertifikalarını törenle aldılar.

 

Destek olanlara teşekkür

TURSAB Avrupa Başkanı İbrahim Halil Kalay İstanbul Aydın Üniversitesinde yapılan eğitime destek veren Eğitimcilere ve katkı sunan Katılımcılara teşekkür etti:

KATILIMCILAR

Turizm Atölyesi /Yıldırım Taş

Yak Turizm / Ali Çelik

Midsea Turizm / Yusuf Sandıkçı

Mosttur / Servet İtik

EĞİTİMCİLER

Onurair / Özlem Suna

İstanbul Aydın Üniversitesi / Doc. Dr.Fatma Ayanoğlu Şişman

İati /  Burcu Gök Üstüner

İati Orkut Çabuk

ETİKETLER : TURSAB Aydın Üniversitesi İbrahim Halil Kalay TURSAB Avrupa Bölgesel Yürütme Kurulu Turizm Yönetimi ve Acentecilik İstanbul Aydın Üniversitesi TÜRSAB Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy Başaran Ulusoy İstanbu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
ANKETİMİZE KATILARAK GÖRÜŞLERİNİZİ YANSITTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Seri İlanlar
Gazete Avcılar
© Copyright 2013 DKM Tasarım. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
gazete avcılar
gazete avcılar
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA