GÖKAN ZEYBEK
ÖZGÜR KARABAT
BEDİRHAN BERK DOĞRU
OZAN IŞIK
DENİZ YÜCEL
GAMZE TAŞCIER
MURAT BAKAN
SUAT ÖZÇAĞDAŞ
CEM AYDIN
BAKİ AYDÖNER
ENSAR AYTEKİN
M. GÜL ÇİFTCİ BİNİCİ
SELİN SAYEK BÖKE
CANAN TAŞER
PINAR UZUN OKAKIN
MAHİR YÜKSEL
ERHAN ADEM
BURHANETTİN BULUT
ECEVİT KELEŞ
ALİ ABBAS ERTÜRK
HİKMET ERBİLGİN
ALİ HAYDAR FIRAT
BÜLENT NURİ ÇAVUŞOĞLU
HÜSEYİN YAŞAR
BERKER ESEN
ULAŞ KARASU
MÜSLİM SARI
DENİZ YAVUZYILMAZ
ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ
ÖZGÜR CEYLAN
HİKMET YALIM HALICI
ERBİL AYDINLIK
SEVGİ KILIÇ
YALÇIN GÖRGÖZ
ORHAN SARIBAL
TURGAY ÖZCAN
MELİSA UĞRAŞ
MEHMET TÜM
ALİ HAYDAR HAKVERDİ
MEHMET NECATİ YAĞCI
SİNEM KIRÇİÇEK
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
İSMAİL ATAKAN ÜNVER
SEMRA DİNÇER
NEVAF BİLEK
HÜSEYİN CAN GÜNER
AHMET HAKAN UYANIK
BORA TERZİ
ERTAN AKBABA
DURSUN BULUT
OĞUZ KAAN SALICI
ŞENGÜL YEŞİLDAL
EMİN UMUT DİKİLİ
EYLEM ERTUĞ ERTUĞRUL
SİNAN ADIYAMAN
MUSTAFA ADIGÜZEL
ERDAL AKSÜNGER
MURAT ÇAN
VELİ ÖZDEMİR
NECDET SARAL
***
Yüksek Disiplin Kurulu'nda bulunan isimler:
1. AYÇA AKPEK ŞENAY
2. ESİN FATMA TEMEL
3. HÜMEYRA AKKUŞ SANDIKCI
4. İSMAİL EMRE TELCİ
5. EKİNCAN AKSOY
6. ÖZKAN TİCE
7. AYSEMİN GÜLMEZ
8. DENİZ ÇAKIR
9. SÜLEYMAN BÜLBÜL
10.DENİZ DEMİRÖZ
11. NURDAN YÜCAL
12. TURAN TAŞKIN ÖZER
13. ALİ BALTA
14. ÖZGÜR SAĞLAM
15. REMZİ KAZMAZ
Bilim kültür sanat platformu üyeleri ise şu isimlerden oluştu:
1. YANKI BAĞCIOĞLU
2. YALÇIN KARATEPE
3. VOLKAN DEMİR
4. BARAN BOZOĞLU
5. İLHAN UZGEL
6. GÜLŞAH DENİZ ATALAR
7. FETHİ AÇIKEL
8. GÖKÇE GÖKÇEN
CHP kurultayında PM ve YDK için oylama nasıl oldu
CHP 38. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu seçimleri için oylama yapıldı.
Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimleri için oy verme işlemi saat 05.30 civarında sona erdi, sandıklar kapandı. Çankaya İlçe Seçim Kurulu yetkilileri tarafından başlatılan oy sayımı yapıldı.
PM asıl ve yedek üyelikleri ile YDK asıl ve yedek üyelikleri için başvuru süreci pazar günü saat 19.00'da tamamlandı. Aday listeleri itiraz işlemlerinin de tamamlanmasının ardından kesinleşti. 60 üyeli PM için 387, 15 üyeli YDK için ise 103 aday başvurdu.
Bilim Kültür Sanat Platformu (BKSP) için ise 8 kişi seçiliyor.
CHP'NİN YENİ GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL'İN PM LİSTESİ
Özel'in hazırladığı "anahtar listede" şu isimler yer aldı: "Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Tahsin Tarhan, Hacer Taş Gültepe, Gamze Taşcıer, Bora Terzi, Vahap Tuncer, Melisa Uğraş, Ahmet Hakan Uyanık, Cumhur Uzun, Pınar Uzun Okakın, Ediz Ün, İsmail Atakan Ünver, Mehmet Necati Yağcı, Hüseyin Yaşar, Şengül Yeşildal, Deniz Yücel, Mahir Yüksel, Gökan Zeybek, Erhan Adem, Sinan Adıyaman, Ertan Akbaba, Zeliha Aksaz Şahbaz, Erdal Aksünger, Erkan Aydın, Cem Aydın, Ergül Aydınlık, Baki Aydöner, Ensar Aytekin, Murat Bakan, Dursun Bulut, Burhanettin Bulut, Özgür Ceylan, Mehmet Burak Cop, Gizem Çoşkun, Murat Çan, Bülent Nuri Çavuşoğlu, Gül Çiftçi Binici, Mehmet Alkım Denizaslanı, Emin Umut Dikili, Bedirhan Berk Doğru, Burcu Düzen, Hikmet Erbilgin, Cenk Erdöl, Eylem Ertuğ Ertuğrul, Ali Abbas Ertürk, Berker Esen, Ali Haydar Fırat, Yalçın Görgöz, Altınay Görmüş, Hüseyin Can Güner, Nazan Güneysu, Aysu Bahar Gürlek, Hikmet Yalım Halıcı, Ozan Işık, Uğurcan İrem, Özgür Karabat, Ulaş Karasu, Ahmet Kaya, Ecevit Keleş, Sevgi Kılıç, Sinem Kırçiçek, Fatma Köse, Mustafa Murat Kubilay, Turgay Özcan, Suat Özçağdaş, Sadi Özdemir, Şaziye Öztürk, Haşim Öztürk, Selin Sayek Böke, Murat Sönmez"
Özel'in, YDK aday listesi ise şöyle:
"İnan Savaş Yüksel, Melike Yüksel, Tayfun Ceyhan, Sertaç Eke, Cem Sultan Ermiş, Zuhal Mercan, Ebru Okay, Subutay Özgür"
***
Oğuz Kaan Salıcı'nin listesi kimlerden oluşuyor ?
CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı'nın "Denge ve Denetleme Listesi" başlıklı listesinde Parti Meclisi adayları şöyle:
"Oğuz Kaan Salıcı, Mehmet Tahtasız, Mahmut Tanal, Mehmet Tüm, Gaye Usluer, Koza Yardımcı, Melisa Yıldırım, Mehmet Yıldız, Ayşegül Yıldız, Bülent Yücetürk, Mustafa Adıgüzel, Armağan Akyüz, Hakkı Aydos, Saniye Barut, Barış Bektaş, Recep Bilal, Nevaf Bilek, Adem Demir, Semra Dinçer, Mahmut Duyan, Burkay Düzce, Aykut Erdoğdu, Ayten Gülsever, Ali Haydar Hakverdi, Feray Karagöz, Ecevit Keleş, Cevahir Kılıç, Yüksel Mansur Kılınç, Emrah Köksal, Nihat Arda Mercan, Aylin Nazlıaka, Gonca Yelda Orhan, Veli Özdemir, Ali Özgündüz, Kübra Öztürk, Aysun Palalı Köktaş, Eren Can Patır, Hakkı Anıl Pektaş, Necdet Saraç, Müslim Sarı, Orhan Sarıbal, Çetin Soysal, Uğur Şevran, Berhan Şimşek."
Denge ve Denetleme Listesi'nde yer alan YDK adayları ise şöyle:
"İnan Savaş Yüksel, Melike Yüksel, Tayfun Ceyhan, Sertaç Eke, Cem Sultan Ermiş, Zuhal Mercan, Ebru Okay, Subutay Özgür."
|